pomysł na biznes
Wasze Pomysły Na Biznes
Zarejestruj się dodaj własny Pomysł na Biznes - otrzymasz cenne wskazówki od Internautów.


Login:
Hasło:Zarejestrowani:
jaro, pawel_27, kris88, TomR, lechuG, siwy, Moncia, Jar28, britany, Marco, Biznesowy, Violka, MotoXX, Natalia, Kuba, Foma, VeR_ZioM, Parta, myk@onet.pl, euphoria80, joannabiel, froters, rico, nuusia, solak, Ciri9, Łukasz, Studio Figura Polska, KRZYSIEK, ana_j, harmoniazycia, bartek86055, solo234, alafu, rstec@wsn.pl, stbiznes, look1984@tlen.pl, myszaa55, Match Point, irko311,

Powiadom znajomego o stronie
wprowadź email:

   

Zawody przyszłości

zawody przyszłościJak będzie wyglądał rynek pracy w 2011 roku, w jakich branżach ciągle będzie brakowało ludzi do pracy. I co najważniejsze jak się kształcić żeby odnieść sukces zawodowy i nie wypaść z rynku. Na pewno nie możemy na to pozwolić nasze decyzje muszą być bardziej trafne niż te ostatnie na PKP.

Wyniki giełdowe z roku 2010 mówią nam że branża Informatyczna przyniosła wysokie zyski dla inwestorów i nadal mocno trzyma się na giełdzie tutaj prym wiodą twórcy oprogramowania.
Politycy zachęcają nas młodych ludzi do kończenia szkół zawodowych – z ich kalkulacji wynika że będzie brakowało rąk do pracy w takich zawodach jak piekarze, sprzedawcy itp. Zastanawiam się czy ci sami politycy, analitycy jako rodzice też zasługują swoim dzieciom kształcenie się w tych kierunkach zawodowych – piekarz, cukiernik itp. Zapewne znajdzie się grupa osób którym praca w tej branży odpowiada.

Ale ja zachęcam wszystkich do kończenia szkół i uczelni technicznych, cały czas brakuje do pracy programistów, administratorów sieci, twórców aplikacji WWW, a także specjalistów do promocji w sieci WWW czyli pozycjonowanie stron.

Programowanie zdecydowanie to na co warto postawić, osobiście znam kilka osób z tej branży którzy zajmują się grafiką komputerową programują, na zlecenia wielkich firm, czy dużych klientów tworzą wizualizacje architektoniczne, praca przyjemna dobrze płatna ale żeby zacząć to robić trzeba poznać rozszerzone podstawy matematyki czy fizyki, a choćby po to żeby dobrze wyrenderować odbijająca się piłkę wiedzieć jak wykorzystać współrzędne na osi X i Y, również napisać kilka algorytmów, stosować wzory matematyczne równocześnie przekładając je na język programowania.Zapotrzebowanie na takie usługi wraz z rozwojem gospodarczym kraju ciągle będzie rosło.
ostatnia modyfikacja: 23-11 -2016
adminKOMENTARZE

bez watpienia w Polsce informatyka sie rozwija, w Atosie w Wawie w ktorym pracuje co miesiac mam nowych kolegow informatykow - tak czesto ich zatrudniaja ;p
2014-12-16 12:13:58    informatykpasjonat

Nick:


Treść komentarza:


  (wprowadź token)Profesjonalny HostingPomysł na biznes - Sklep Internetowy

własny biznes
osCommerce otwórz sklep internetowy korzystając z darmowego oprogramowania więcej >> osCommerce


Pomysł na biznes - Alkomat

pomysł na biznes
Alcospot - alkomat w twoim Barze, Pubie - na monety lub żetony, więcej >> alkomat na monety
www.NowyBiznes.com.pl


on-line: 2