pomysł na biznes
Wasze Pomysły Na Biznes
Zarejestruj się dodaj własny Pomysł na Biznes - otrzymasz cenne wskazówki od Internautów.


Login:
Hasło:Zarejestrowani:
jaro, pawel_27, kris88, TomR, lechuG, siwy, Moncia, Jar28, britany, Marco, Biznesowy, Violka, MotoXX, Natalia, Kuba, Foma, VeR_ZioM, Parta, myk@onet.pl, euphoria80, joannabiel, froters, rico, nuusia, solak, Ciri9, Łukasz, Studio Figura Polska, KRZYSIEK, ana_j, harmoniazycia, bartek86055, solo234, alafu, rstec@wsn.pl, stbiznes, look1984@tlen.pl, myszaa55, Match Point, irko311,

Powiadom znajomego o stronie
wprowadź email:

   

Pomysł na biznes - Restauracja Sushi

Mam pomysł na biznes a dokładnie na restaurację, bar w Katowicach, bar może z dość nietypowym menu a dokładnie z japońskim jedzeniem tzw. przysmaki z surowej ryby - Sushi. Niestety w Katowicach już takie restauracje istnieją np. "Narada Sushi" lub "Kyoto Sushi". Słyszałem że Warszawie jest ponad 50 barów z japońskim jedzeniem i dobrze sobie radzą, chociaż ja mieszkam w Katowicach i tu chciałbym ogarnąć temat. Pomysł chodzi za mną już cały rok od warsztatów Sushi które odbyły się w ramach dni kultury japońskiej właśnie w Katowicach. Zdaję sobie sprawę że nie jestem mistrzem w temacie Sushi dlatego póki co swoje umiejętności chcę jeszcze udoskonalić w dobrej restauracji Sushi w Warszawie. Słyszałem że szkolenie mistrza sushi w Japonii trwa 10 lat za to w Polsce 1,5 roku. Mam już parę pomysłów na lokalizację i aranżację wnętrza np. bar z pływającymi łódeczkami. Najgorsze z tego wszystkiego są koszty: lodówki, zamrażarki, nakrycie dla 2 osób to kwota 200 zł. Franczyza z "Sensi Sushi" w moim przypadku nie wchodzi w grę nie mam tyle gotówki żeby wyłożyć.

Może macie jakieś cenne wskazówki co do tego biznesu, promocji reklamy itp. z góry dziękuję - Paweł

ostatnia modyfikacja: 5-03 -2010
pawel_27KOMENTARZE

Witam, jesteśmy firma zajmująca się pomocą przy otwieraniu restauracji/barów sushi. Mamy 7 letnie doświadczenie w tym temacie. Pomagamy skompletować dokumenty do sanepidu, szkolimy i rekrutujemy pracowników, pomagamy przy układaniu menu, znalezieniu odpowiedniego sprzętu i dostawców ect. Zainteresowanych prosimy o kontakt biuro.mimomento@gmail.com
2017-03-22 10:47:43    MIMOMENTO

Witam sprzedam pomysł na sushi bar wraz z:

ciekawym logotypem
zaprojektowaną ulotką
pełną ofertą cateringową
zastawą wraz ze sprzętem
ciekawym numerem telefonu
wykupionymi domenami i stroną www
kontem na facebooku
zaprojektowanym niestandardowym pudelkiem wynosowym wraz z matrycą i wykrojnikiem
oraz baza danych i masą ciekawych pomysłów których nie zdążyłem wykorzystać.

cena do uzgodnienia
514 51 51 52
katepoleska@gmail.com
2011-12-26 13:52:16    kate

Trudno nie zgodzić się z przedmówcą że bardziej popularne jest jedzenie orientalne, uważam że jeszcze Polacy nie dojrzeli do Sushi, zresztą piszesz o Katowicach tym bardziej ciężko będzie to nie jest centrum kraju a tym bardziej miasto turystyczne, proponuję dobrą knajpę z chińskim jedzeniem - oby to nie był kolejny obskurny barak ala stadion Wa-wa.
2010-03-27 20:45:14    kolba

Daj sobie spokój z surową rybą często przechodzę obok takiego baru w Warszawie przy rondzie ONZ i ludzi jak na lekarstwo, ja tam wolę chińską kuchnię - żarcie dobre i tanie - szczerze zastanów się nad barem orientalnym.
2010-03-23 11:17:11    Juzek_Wa-wa

Planując bar sushi trzeba nastawić się świeży towar, ryby i warzywa to wszystko musi być sprawdzone i dostarczane metodą "just in time", tylko tak wyrobisz sobie dobrą markę.
2010-03-17 10:21:35    Niki

Pomysł z Sushi jak najbardziej spoko, zdrowa żywność to powinno być na topie długo, i co najważniejsze duża przebitka cenowa, myślę że na Sushi można zarobić i co najważniejsze Japońskie jedzenie to nie jakiś tam kebab. Powodzenia w nauce i zbieraniu pieniążków na pierwsze nakrycie.
2010-03-12 15:29:39    Bartek

Nick:


Treść komentarza:


  (wprowadź token)


Pomysł na biznes - Sklep Internetowy

własny biznes
osCommerce otwórz sklep internetowy korzystając z darmowego oprogramowania więcej >> osCommerce


Pomysł na biznes - Alkomat

pomysł na biznes
Alcospot - alkomat w twoim Barze, Pubie - na monety lub żetony, więcej >> alkomat na monety
www.NowyBiznes.com.pl


on-line: 2

.