pomysł na biznes
Wasze Pomysły Na Biznes
Zarejestruj się dodaj własny Pomysł na Biznes - otrzymasz cenne wskazówki od Internautów.


Login:
Hasło:Zarejestrowani:
jaro, pawel_27, kris88, TomR, lechuG, siwy, Moncia, Jar28, britany, Marco, Biznesowy, Violka, MotoXX, Natalia, Kuba, Foma, VeR_ZioM, Parta, myk@onet.pl, euphoria80, joannabiel, froters, rico, nuusia, solak, Ciri9, Łukasz, Studio Figura Polska, KRZYSIEK, ana_j, harmoniazycia, bartek86055, solo234, alafu, rstec@wsn.pl, stbiznes, look1984@tlen.pl, myszaa55, Match Point, irko311,

Powiadom znajomego o stronie
wprowadź email:

   

Lokal czy mieszkanie a może ziemia - jak zarabiać

Witam wszystkich. Proszę o wasze opinie. Mianowicie dostałem od rodziny pieniądze i chciałbym zainwestować, rozmawiałem z ojcem dziewczyny i kazał mi kupić jakąś nieruchomość mieszkam w mieście 50 tys. mieszkańców. Mieszkanie już posiadam po babci więc mam już gdzie mieszkać dlatego jak byłem u pośrednika to zachęcał do kupna "lokalu użytkowego" na parterze - lokal ma 64 m/2 i musiałbym jeszcze dobrać 60 tys. kredytu, można byłoby to wynająć bo to na nowym osiedlu, na kupno mieszkania 45 m2 mam kasy w sam raz - może lepiej to mieszkanie, albo inna inwestycja, pojawiały się propozycje ze strony szwagra żeby kupić ziemię na mazurach(i czekać póki zdrożeje????).
Proszę o wszystkie opinie. Dziękuje.

ostatnia modyfikacja: 2-03 -2010
jaroKOMENTARZE

Zawsze można zabezpieczyć się kaucją nie chcesz płacić kaucji to jesteś podejrzany - pewnie nie masz kasy. Takiemu najemcy mówimy żegnamy a nie do widzenia. Lokal w dobrym punkcie znajdzie dobrego nabywcę a na ziemi się nie znam na pewna ta przy dużych miastach zawsze będzie w cenie do tego nie trzeba specjalisty tak będzie na 100%.
2010-11-10 22:54:06    mobi

kupisz ziemie i sobie poczekasz - nic gwarantowane, a co lepsze kaski podzielone pewnie. Mieszkanie pod wynajem - proste i mozna wyremontowac nawet na kredyt, najemca zaplaci. jedyna uwaga, Ĺźe najemcy sa rĂłzni poczytaj w gogle i przygotuj sie na nispodzianki. moim zdaniem dobrze zainwestowac w lokal wynajac firmie i tak jak z mieszkaniem, najemca splaci Ci kredyt. Firma to zawsze firma, sam znam ludzi co wynajmuja i uciekaja po 3 miesiacach bez placenia :/ Ĺźycie.
2010-10-18 14:47:21    marcin

Nick:


Treść komentarza:


  (wprowadź token)


Pomysł na biznes - Sklep Internetowy

własny biznes
osCommerce otwórz sklep internetowy korzystając z darmowego oprogramowania więcej >> osCommerce


Pomysł na biznes - Alkomat

pomysł na biznes
Alcospot - alkomat w twoim Barze, Pubie - na monety lub żetony, więcej >> alkomat na monety
www.NowyBiznes.com.pl


on-line: 2

.