pomysł na biznes
Wasze Pomysły Na Biznes
Zarejestruj się dodaj własny Pomysł na Biznes - otrzymasz cenne wskazówki od Internautów.


Login:
Hasło:Zarejestrowani:
jaro, pawel_27, kris88, TomR, lechuG, siwy, Moncia, Jar28, britany, Marco, Biznesowy, Violka, MotoXX, Natalia, Kuba, Foma, VeR_ZioM, Parta, myk@onet.pl, euphoria80, joannabiel, froters, rico, nuusia, solak, Ciri9, Łukasz, Studio Figura Polska, KRZYSIEK, ana_j, harmoniazycia, bartek86055, solo234, alafu, rstec@wsn.pl, stbiznes, look1984@tlen.pl, myszaa55, Match Point, irko311,

Powiadom znajomego o stronie
wprowadź email:

   

Import z Chin Sprzęt Elektroniczny

Witam
Czy ktoś się orientuje, zamierzam sprowadzać sprzęt elektroniczny z Chin chcę go sprzedawać na terenie kraju czy będą wymagane specjalne pozwolenia lub atesty poza CE, czy po prostu po sprowadzeniu mogę towar sprzedawać prosto z kontenera. Jeżeli ktoś już to robił i ma rozeznanie proszę o wskazówki.


ostatnia modyfikacja: 6-04 -2010
KubaKOMENTARZE

dzien dobry, chcialabym importowac dziecko z chin. czy moze mi ktos pomoC?
2013-10-21 11:22:45    anne

Import z Chin jest bezpieczniejszy i prostszy niż mogłoby się wydawać. Należy jednak przed podejmowaniem się handlu na linii Polska-Chiny należy poświęcić odpowiednio dużo czasu, aby przyswoić wiedzę, która pozwoli legalnie sprowadzać towar z Chin.
Polecam stronę www.chinwazja.pl poświęconej zagadnieniu jakim jest import z Chin. Zawiera informacje o tym jak uniknąć nierzetelnych partnerów w handlu z Chinami oraz w jaki sposób znaleźć godnych zaufania wspólników.
2010-11-17 03:09:11    Sobek

Towar z Chin sprowadzanie - Kolego powinieneś pojechać do centrum Chińskiego pod Wa-wą i tam pogadać, tam sprowadzają takie partie towaru że za małą opłatę Ciebie przygarną.
2010-04-08 14:00:43    Krystyna

O ile sprzęt sprowadzony posiada certyfikat CE to możesz sprzedawać go tak jak określiłeś 'z kontenera' chyba że wymaga dodatkowych atestów(np. podzespoły elektroniczne samochodów itp.)
2010-04-06 14:27:13    piotr

Nick:


Treść komentarza:


  (wprowadź token)


Pomysł na biznes - Sklep Internetowy

własny biznes
osCommerce otwórz sklep internetowy korzystając z darmowego oprogramowania więcej >> osCommerce


Pomysł na biznes - Alkomat

pomysł na biznes
Alcospot - alkomat w twoim Barze, Pubie - na monety lub żetony, więcej >> alkomat na monety
www.NowyBiznes.com.pl


on-line: 2

.