pomysł na biznes
Wasze Pomysły Na Biznes
Zarejestruj się dodaj własny Pomysł na Biznes - otrzymasz cenne wskazówki od Internautów.


Login:
Hasło:Zarejestrowani:
jaro, pawel_27, kris88, TomR, lechuG, siwy, Moncia, Jar28, britany, Marco, Biznesowy, Violka, MotoXX, Natalia, Kuba, Foma, VeR_ZioM, Parta, myk@onet.pl, euphoria80, joannabiel, froters, rico, nuusia, solak, Ciri9, Łukasz, Studio Figura Polska, KRZYSIEK, ana_j, harmoniazycia, bartek86055, solo234, alafu, rstec@wsn.pl, stbiznes, look1984@tlen.pl, myszaa55, Match Point, irko311,

Powiadom znajomego o stronie
wprowadź email:

   

Bar kanapkowy - pomysł na biznes

Chciałem stworzyć alternatywę dla tradycyjnego fast foodu. Dobre przepisy na skład kanapki i na sosy to podstawa w tej branży kanapki po prostu mają smakować a najlepiej jakby były pyszne, planuję przeprowadzać testy smaku na swoich przyjaciołach tylko nie wiem czy to nie jest zbyt ryzykowne posunięcie. Aha do kanapek muszą być jakieś sałatki przynajmniej z 5 rodzai do tego dojdą standardowe napoje typu Coca Cola Sprite itp. Dodatkowo można zatrudnić gońca do rozprowadzania kanapek w biurowcach w porze lanczu. Lokal najlepiej gdzieś w centrum na początek może być mała budka z chociażby jednym stolikiem. Zadbać o wystrój reklamę w witrynie itp. Myślałem o miejscu, może w pobliżu metra na Mokotowie co myślicie na ten temat...?

ostatnia modyfikacja: 2-03 -2010
TomRKOMENTARZE

TomR i jak ? udało się rozkręcić biznes ? Myślę o czymś podobnym na południu Polski.
2010-11-07 17:05:14    Piotr

Ja jakbym posiadał wolną gotówkę też bym rozkręcił taki biznes coś na wzór SUBWAY, lokalizację już wpatrzyłem przy postoju Busów w mieście 50 tys.
2010-03-19 20:07:41    Tomasz

Nick:


Treść komentarza:


  (wprowadź token)


Pomysł na biznes - Sklep Internetowy

własny biznes
osCommerce otwórz sklep internetowy korzystając z darmowego oprogramowania więcej >> osCommerce


Pomysł na biznes - Alkomat

pomysł na biznes
Alcospot - alkomat w twoim Barze, Pubie - na monety lub żetony, więcej >> alkomat na monety
www.NowyBiznes.com.pl


on-line: 2

.