pomysł na biznes
Wasze Pomysły Na Biznes
Zarejestruj się dodaj własny Pomysł na Biznes - otrzymasz cenne wskazówki od Internautów.


Login:
Hasło:Zarejestrowani:
jaro, pawel_27, kris88, TomR, lechuG, siwy, Moncia, Jar28, britany, Marco, Biznesowy, Violka, MotoXX, Natalia, Kuba, Foma, VeR_ZioM, Parta, myk@onet.pl, euphoria80, joannabiel, froters, rico, nuusia, solak, Ciri9, Łukasz, Studio Figura Polska, KRZYSIEK, ana_j, harmoniazycia, bartek86055, solo234, alafu, rstec@wsn.pl, stbiznes, look1984@tlen.pl, myszaa55, Match Point, irko311,

Powiadom znajomego o stronie
wprowadź email:

   

Alcospot - alkomat do baru, pubu

alkomat do baruJeżeli posiadasz bar, pub lub zamierzasz otworzyć taki biznes doskonałym dodatkiem do biznesu jest automat który sprawdza zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - Alcospot. Maszyna działa na takiej samej zasadzie jak alkomat, wystarczy dmuchać przez sześć sekund w wskazane miejsce.
Każde badanie na zawartość alkoholu jest możliwe po wrzuceniu monety, jak już wcześniej wspomniałem alkomat świetnie sprawdza się w pubach, dyskotekach, barach i innych miejscach, wszędzie tam gdzie alkohol leje się szerokim strumieniem. Wymiary urządzenia to 30 x 40 x 15 cm, wnętrze mieści do 300 testów i około 300 monet lub żetonów, zakup urządzenia zwanego Alcospot - (pot. alkomatu) to kwota rzędu od 2 - 3 tys/PLN w zależności od ilości zakupionych urządzeń Alcospot. Inwestycja w bardzo krótkim czasie może się zwrócić i przynosić całkiem spore dochody. Szczegóły na alcospot(at)com.


ostatnia modyfikacja: 27-05 -2013
moderatorKOMENTARZE

Alkomaty to trafiony pomysł, z doświadczenia wiem że ludzie będą z tego korzystać, pub bar to doskonałe miejsce na taki alkomat i co najważniejsze nie potrzebna koncesja jak np. na automaty do gry.
2010-04-19 11:08:40    Antek

Nick:


Treść komentarza:


  (wprowadź token)


Pomysł na biznes - Sklep Internetowy

własny biznes
osCommerce otwórz sklep internetowy korzystając z darmowego oprogramowania więcej >> osCommerce


Pomysł na biznes - Alkomat

pomysł na biznes
Alcospot - alkomat w twoim Barze, Pubie - na monety lub żetony, więcej >> alkomat na monety
www.NowyBiznes.com.pl


on-line: 3

.