pomysł na biznes
Wasze Pomysły Na Biznes
Zarejestruj się dodaj własny Pomysł na Biznes - otrzymasz cenne wskazówki od Internautów.


Login:
Hasło:Zarejestrowani:
jaro, pawel_27, kris88, TomR, lechuG, siwy, Moncia, Jar28, britany, Marco, Biznesowy, Violka, MotoXX, Natalia, Kuba, Foma, VeR_ZioM, Parta, myk@onet.pl, euphoria80, joannabiel, froters, rico, nuusia, solak, Ciri9, Łukasz, Studio Figura Polska, KRZYSIEK, ana_j, harmoniazycia, bartek86055, solo234, alafu, rstec@wsn.pl, stbiznes, look1984@tlen.pl, myszaa55, Match Point, irko311,

Powiadom znajomego o stronie
wprowadź email:

   

25 pomysłów na firmę

25 pomysłów na firmęMiesięcznik "25 pomysłów na firmę" nabyłem śródmieściu Wa-wy w Inmedio, wcześniej w moim mieście 40 tys. odwiedziłem kilka placówek Kolportera i Ruchu, na próżno, sprzedawcy nie słyszeli o takowym magazynie. A podobno miesięcznik jest dostępny w punktach sprzedaży: Kolporter, Ruch, Empik, Inmedio, Relay, Garmond.
I tak za 3,70zł. zostałem nabywcą miesięcznika "25 pomysłów na firmę", dane techniczne miesięcznika "25 pomysłów na firmę":
1. papier gazetowy(zapewne ekologia);
2. 66 stron;
Moim zdaniem miesięcznik merytorycznie się broni, duża część magazynu jest poświęcona franczyzie a co z tym związanego osobom z grubszym portfelem.
Wydawcy miesięcznika tak jak w tytule "25 pomysłów" strona po stronie prezentują kolejne pomysły na biznes , od 1 do 20 pomysłu szczegółowo opisują pomysły na własną firmę(zdjęcia, wyliczenia, cyfry itp..) Natomiast 20 do 25 to najciekawsze pomysły z zagranicy, przy każdym pomyśle są linki do stron związanych z tą działalnością.
Oprócz pomysłów na firmę w magazynie znajdziemy inne ciekawe artykuły, fragment jednego z nich zamieściłem na stronie - "Czego się wystrzegać, przygotowując biznesplan"
(artykuł pochodzi z Nr 2 marzec 2010).
Miejmy nadzieję że wkrótce wydawcy "25 pomysłów na firmę" przygotują ofertę sprzedaży w formie elektronicznej PDF.

nowybiznes.com.pl poleca kupno - "25 pomysłów na firmę"

ostatnia modyfikacja: 27-05 -2015
moderatorKOMENTARZE

Numer 3 (lipiec 2010) jest już w sprzedaży. Po krótkiej przerwie związanej ze zmianą wydawcy pismo będzie ukazywało się regularnie.
Zachęcam do lektury i pozdrawiam.
2010-07-04 17:54:27    redakcja

Mam wrażenie że twórcom magazynu 25 pomysłów na firmę zabrakło lub skończyły się pomysły bo termin wydania mija a gazety nie ma jeszcze w kiosku - szkoda.
2010-05-17 18:27:45    irek

Nick:


Treść komentarza:


  (wprowadź token)


Pomysł na biznes - Sklep Internetowy

własny biznes
osCommerce otwórz sklep internetowy korzystając z darmowego oprogramowania więcej >> osCommerce


Pomysł na biznes - Alkomat

pomysł na biznes
Alcospot - alkomat w twoim Barze, Pubie - na monety lub żetony, więcej >> alkomat na monety
www.NowyBiznes.com.pl


on-line: 2

.